• وبلاگ : طعم شيرين دو دقيقه
 • يادداشت : عبا شوكولاتي قشنگ
 • نظرات : 0 خصوصي ، 8 عمومي
 • تسبیح دیجیتال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + فاطيما 

  سلام.

  راستش من نيز از آقاي اسماعيل كمي دلگيرم ...
  من نمي دونم شما چه طور مي توانيد بگوييد كه اين منظور را نداشتم!
  كاملا مشخص است كه دقيقا در اين جمله شما به طرفداران يكي از كانديداها اشاره كرده بوديد !
  (مي گويند کسي که دارد غرق مي شود به هر چيزي دست مي يازد بلکه خود را نجات دهد، حتي خس و خاشاک.)

  گيريم خس و خاشاك را به طرفداران كانديداي مورد نظر نگفتيد.خب در اين جو نابسامان كه خس و خاشاك را به طرفداران يكي از كانديداها نسبت مي دهند چرا از اين اصطلاح استفاده كرديد؟
  پس نمي شود!
  باشد 14 ميليون خس و خاشاك...
  خدارو شكر بازم كه به به اين 14 ميليون -دشمن اين خاك- را نسبت نداديد!

  مجددا سلام.

  من رسما به خاطر برداشت اشتباهم از پستِ مديرِ محترم، از آقا اسماعيل و بقيه دوستان معذرت ميخواام و كامنتم رو پس مي گيرم!

  سايه خانوم من هم فكر ميكنم ايده جالبي باشه...مثلا نويسنده اين پست، سيد بزرگواري كه اتفاقا براي من بينهايت عزيز است را به سخره ميگيره و شما و بقيه دوميني ها كلي به به مي كنيد! عجب موضع گيري سياسي محشري! به به هايتان هم لابد جنبه سياسي بالايتان را نشان ميده ديگه!

  خوش باشيد و تا ميتوانيد به به كنيد. من هم مزاحمتان نمي شوم كه خدايي ناكرده جنبه فوق بالاي سياسيتان خراب نشود!

  آقاي احسان بخش لطف كنيد و اسم من رو از نويسنده هاي دومين خط بزنيد.

  پاسخ

  عليکم السلاممعذرت خواهي نياز نيست، کامنت گرفته شده هم پس داده نمي شود ، مثل راي دقيقا :دي :)زينب خانم من مسخره نکردم کسي رو / اگر مايلين براي حرف هايي که زدم دلايل منطقي بيارم :)شما هم مزاحم نيستيد که، همه با هم صاحب اين وبلاگيم ديگه، حالا شايد موقت. خواهش ميکنم از نوشته ي من دلگير نشين.گاهي ادم بايد ناراحت نشه، به دل نگيره و سعي کنه ناديده بگيره. ممنون ميسم اگر روي حرفي که زدين اصرار نکنين (خط زدن اسم) با تشکر
  + سايه 

  در ضمن اگر لازم باشه من لينك اقلا 20 پست سياسي دو مين رو اينجا ميذارم كه موضع گيري هم داشته و به هيچ عنوان باعث كدورت هم نشده.

  نميدونم چطوره كه الان بايد فكر كنيم گرفتن موضع گيري سياسي و بيان عقيده شخصي ميتونه باعث كدورت بشه.

  اتفاقا من فكر ميكنم كه بايد جنبه ي بالاي سياسي خودمون رو نشون داده و باب بحث رو هم باز كنيم.

  + سايه 

  سلام مجدد

  شرمنده اما من فكر ميكنم غير از پست تقسيم بندي هفته قبل ، تا حالا اصلا بحث نبوده كه دو مين از جو سياسي دور باشه و فكر ميكنم كه اين توهين مسلم به ظرفيت افراد باشه.

  چرا ما بايد فكر كنيم با بيان عقيده ي سياسيمون با همديگه دعوامون ميشه؟

  تا بوده هميشه افراد اينجا نظرشون رو گفتن و اگر انقلتي بوده پيرامونش بحث شده و كدورتي هم وجود نداشته.

  اين طبيعيه كه افراد سلائق مختلف سياسي و بينش هاي متفاوت داشته باشند و با ديدگاههاي مختلف مسائل رو نقد و بررسي كنند و من فكر ميكنم گرفتن همچين موضعي يك مقدار توهين اميز باشد.

  پست جناب مدير در واقع هم يك مقدار خودش داراي موضع گيري بود. در اصل طبق فرمايش خود مدير اين برميگرده به نظر نويسنده ي روز كه چه چيز بنويسد و ديگران در حد نقد و تحليل پيرامون اون مطلب بحث ميكنند. و قرتار هم نيست كه كسي از ديگري به خاطر نوشته ي سياسي كينه بدل گرفته و دلخور بشود.

  يا علي.

  + حامد 
  سلام
  در اينکه جناب اسماعيل کمي متفاوت تر از ديگران هستند شکي نيست. اين رو در وبلاگ شخصي‌شون هم مي‌شه ديد.
  « مطلب مهم بعدي اين است که ديگر خسته شديم از اين جوي که کشور را گرفته. تا انتخابات حوصله ها تمام شده بود؛ چه برسد تحمل اين حوادث ناگوار.» همون طور که خود آقا اسماعيل هم در اين پست متذکر شدند قرار بود جو دومين، دور از فضاي سياسي باشه و از اين جو کسالت بار سياسي دوري کنه. به خاطر همين هم موضوعي براي اين هفته گذاشته شد تا کسي فکرش به سمت انتخابات و جو بعد از اون نره.
  همون طور هم که اشاره کردم دوستي‌ها خيلي با ارزش تر از مباحث سياسي است.
  البته قرار نيست همه‌ي نويسندگان اين وبلاگ دقيقا درکي که ما از موضوع هفته داريم، را داشته باشند. هر کسي آزاده برداشتي که از موضوع هفته داره رو بنويسه.
  به هر حال من باز هم خواهشم از دوستان اينه که تا حد ممکن از سياسي کردن اين وبلاگ بپرهيزند. اما تصميم گيرنده‌ي نهايي در هر روز نويسنده اون روزه و ما فقط مي‌تونيم نظرمون رو راجع به اون مطلب اظهار کنيم.
  + زينب 

  جناب مدير من به عنوان يكي از نويسنده هاي دومين شكاااااااايت داارم و الان شديدا بلندگو لازمم!!دههه!!

  "جو انتخاباتي بود و من دوست نداشتم براي رفاقت هاي دو سه ساله‌ي اينجا کدورتي پيش بياد." اين جمله آقاي مدير هست كه كاملا اين رو ميرسوند كه نبايد سياسي نوشت(قابل توجه نويسنده اين پست!)

  جناب اسماعيل كاش حداقل متوجه اين ميشديد كه آن 13- 14 مليون "خس و خاشاك" هم هموطنانتون هستند و يحتمل نجات غريق نيستند و تنها گناهشان اين است كه باورهايشان با شما متفاوت است و كمتر بارشان مي كرديد...

  آقاي مدير لطفا تا وقتي كه قراره هر موضوعي ربط داده بشه به سياست من رو از نوشتن معذور كنيد.ممنون.

  يا علي.

  پاسخ

  سلام زينب خانممن نمي دونستم سياسي نوشتن اشکال داره / من همواره يادم مياد که مدير گفته هر چي دوست دارين بنويسين من هم به همين دليل اين طوري نوشتماگر اين طوره که شما ميگين مدير حق داره از طرف من اين نوشته رو حذف کنه // بعد اين که زينب خانم من کجا گفتم خس و خاشاک کيا هستن! من اصلا اشاره به طرفدارهاي کانديداها نکردم / اصلا بحث حقير فراانتخاباتي بود، و بعد هم اين که بر فرض که خس و خاشاک رو به کار برده باشم اصلا منظورم طرفدارهاي يکي از کانديداها (آقاي موسوي ;) ) نبودند، همونطور که حرف يکي ديگه از کانديداها تحريف شد حرف من هم تحريف شد. خس و خاشاک يعني چيزهاي کوچک و بي ارزش. کجا طرفدارهاي موسوي کوچک و بي ارزشن؟؟! من اصلا قصد توهين نداشتم . اين بنده خدا ها 13 ميليون هم گناهي ندارند که، تازه باورهايمان هم خيلي متفاوت نيست با هم.اگر ناراحت شديد عفو کنيد :)اگر قراره کسي ننويسه منم نه شما / با تشکر
  + سايه 

  عبا شوكولاتي قشنگ

  شايد هرگز نميشد با اين ظرافت ع ش ق را به .... كشيد ..

  توي چند نقطه هر چي دلتون ميخواد بذارين .

  اين برهه نيز ميگذرد.

  روزي بايد اين مرحله و اين برهه در كشور پيش ميومد.

  يا علي.

  راستي سلام.

  پاسخ

  سه نقطه جالب بود :) سلام

  سلام، خوشحال ميشم بدونم منظور شما از عبا شكلاتي كيه؟

  پاسخ

  هر کسي که عباش شوکولاتيه و با مطالبي که مطرح کردم هماهنگي داشته باشه