• وبلاگ : طعم شيرين دو دقيقه
 • يادداشت : کز سنگ ناله خيزد...
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • تسبیح دیجیتال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  + حامد 
  سلام مهندس عزيز
  به يقين منِ حقير، لايق واژه‌هاي بزرگ شما نبودم و پس از خواندن اين متن تا دقايقي مبهوت بزرگواري و تواضع شما بودم.
  شما تنها بازمانده‌ي نسل اول وبلاگ دو دقيقه هستيد(!) و نزديک به سه سال است که با پشت‌گرمي‌ها و محبت بي‌دريغي که داشتيد، همه‌ي دوميني‌ها و علي الخصوص من را مورد عنايت قرار داديد.
  من بارها از نزديک شاهد اين نکته بودم که به خاطر مشکلي که براي وبلاگ پيش مي‌آمد، دست از کارهاي پارسي بلاگ برمي‌داشتيد و سريع ايراد وبلاگ را برطرف مي‌کرديد و اينها تماما براي من ارزشمند بود.
  در هر حال بي شک اين وبلاگ اگر براي دوستان خاطره است، قطعا براي من جک است!!
  ببخشيد! يعني براي من زندگي است.
  شکي نيست که اينجا متعلق به همه است و همان طور که در پست خود هم اشاره کردم، بعد از من هم مي‌تواند اينجا ادامه داشته باشد.
  شايد برخي با خواندن مطالب اين هفته و يادداشت من، با خود بگويند که فلاني هم هر هفته دنبال بهانه‌اي است براي جلب توجه؛ که خدا را گواه مي‌گيرم چنين نيست و اگر آن پست را نوشتم -که همچنان هم به آن اعتقاد دارم- به دليل رسيدن به اين نکته بود که وبلاگ دو دقيقه جذابيت و توانايي سابق خود را کم کم دارد از دست مي‌دهد و مانند سريال‌هاي طنز نود قسمتي که در اواخرش معمولا چيزي براي گفتن ندارد، به سوي يکنواختي پيش مي‌رود.
  البته شکر خدا هنوز به چنين سرنوشتي دچار نشده است و شايد همين باعث شد تا قبل از وقوع، به فکر پيش‌گيري باشم.
  علائم اين اتفاق را مي‌توان در نوشتارهاي سطح پائين و عدم مسئوليت پذيري برخي دوستان نسبت به اين وبلاگ ديد.
  و چقدر يادداشت شما جداي از اظهار لطفتي که به من داشتيد، از اين جنبه ارزشمند و قابل تقدير بود که تمامي موارد کاملا پخته و حساب شده ارائه شده بود و کمترين انحرافي نسبت به موضوع در آن ديده نمي شد. و اين نشان از وقت گذاشتن براي نوشتن اين يادداشت بود.
  نميدانم!
  ان شاالله هر چه خير است همان شود.


  پاسخ

  حامد عزيز. ممنونم. من در مورد تغييرات در وبلاگ، با شما کاملا هم عقيده ام، اما تغييرات با تعطيلي متفاوت است. به نظر من دوين با ساختار، قالب و حتي نويسندگان جديد، مي تواند بسيار جذابتر و بهتر ازگذشته به فعاليت خود ادامه دهد.
  + سايه 

  سلام

  هميشه حضور شما تو وبلاگ دو مين برام خيلي جالب بوده .

  جالب بود برام كه شما، بعنوان مدير يك سرويس ارزش قائل ميشيد و برا دو مين پست ميذاريد و شايد يكي از افتخاراتم براي حضور در دو مين همكاري با شما بوده در كنار حضور در كنار بقيه اساتيد.

  در مورد صحبت فاطيما جان هم در مورد اون مطلب شما خواستم بگم ....

  اين فرمايش كاملا درسته اما كاش يه نشست هم ما خودمون داشتيم . مثلا كنفرانسي چيزي و يه بررسي نقدگونه رو عملكردهامون انجام ميشد تا مشخص بشه چرا دو مين به اينجا رسيد چون من اصلا قبول ندارم كه عمر دو مين سر رسيده باشه و تاريخ مصرفش گذشته باشه. شاهد بر حرف من آمار روز دو مينه .

  دو مين از لحاظ آماري هنوز در اوج خودش قرار داره و شايد يك مقدار ضعف در عملكرد و محتوا و وقت گذاري براي آنچه در قبالش تعهد داده بوديم، باعث بروز اين مشكل شده .

  باز هم از اينكه اين دو سال رو در جوار اساتيد بزرگواري همچون شما و ديگر دوستان بودم بسيار خوشحال و سپاسگزارم.

  پاسخ

  سلام. ممنون از محبت شما. هميشه بنده را شرمنده مي فرمائيد. نوشته هاي جذاب و دلنشين شما در اين وبلاگ و جاهاي ديگر، هميشه مورد تحسين بنده و دوستان بوده است.
  بنده با تشکيل يک نشست کاملا موافقم و فکر ميکنم بسيار بجا باشد.
  + فاطيما 

  (افزون بر آن، به نظر من، خيلي بهتر بود قبل از اعلام تعطيلي، با گروه نويسندگان که هر کدام به نوعي در توفيق اين وبلاگ سهيم بوده اند مشورت مي ‌شد. فکر مي‌کنم، هنوز هم دير نباشد و بشود با اعمال تغييرات در مديريت و ساختار و ... اين جايگاه صميمي را تخريب و حذف نکرد.)

  -------

  سلام آقاي فخري

  حرف دل من و تقريبا همه رو زديد در اين پاراگراف !

  زيبا بود.


  پاسخ

  سلام. ممنون از شما.