سفارش تبلیغ
صبا ویژن

من انتخاب شده ام که کف بزنم و تشویق کنم

ارسال‌کننده : در : 86/2/15 10:36 صبح

 

مواقعی که به نحوه ای از انحاء از موقعیت خود در زندگی دلسرد و مأیوس می شوم،لحظه ای تأمل می کنم و به جمی اسکات کوچولو می اندیشم.

 

قرار بود در مدرسه ی این پسرک کوچولو نمایشنامه ای اجرا شود و به همین خاطر اولیای امور ئر نظر داشتند تا از داوطلبین شرکت در این نمایشنامه امتحان به عمل آورند.جمی اسکات نیز جزو این داوطلبان بود. مادر جمی اسکات می گفت که پسرش خیلی علاقهمند و امیدوار به ایفای نقش در این نمایشنامه است، اما ترسش از این بود که جمی برای این کار انتخاب نشود.

 

روزی که قرار بود نقش های نمایشنامه را اعلام کنند، من با مادر جمی اسکات  برای آوردنش به مدرسه رفتیم. جمی اسکات به محض دیدن مادرش به طرف او دوید و هیجان زده و با چشمانی که از غرور می درخشید فریاد زد: (( حدس بزن،مادر،حدس بزن!)) و سپس آن کلماتی را بر زبان آورد که تا آخر عمر برای من به مثابه ی یک درس خواهد بود : (( من انتخاب شده ام که کف بزنم و تشویق کنم.))

 

 

از کتاب سوپ جوجه برای روح

 

 
کلمات کلیدی :

فال محلی

ارسال‌کننده : حامد احسان بخش در : 86/2/13 11:47 عصر

می خوام فعال بشم

می گید نه !!! خب خودم هم چشمم آب نمی خوره . اما اصلش تصمیمی هست که گرفتم مبنی بر فعال کردن این وبلاگ .

یه کتابی چند وقت پیش خریدم با عنوان ترانه های محلی و روستایی . حالا اینکه چرا این کتاب مجوز گرفته رو کاری ندارم ولی رباعی های خیلی باحالی داره . کتابی هست که بسیار شبیه دیوان حافظ هم هست . البته از نظر ظاهری . همیشه وقتی میخوام یکی رو اذیت کنم می گم بیا برات فال بگیرم . بنده خدا هم کلی حمد و سوره می خونه و نیت می کنه و اخرش .... .

حالا میخوام براتون فال بگیرم .... . ولی خدائیش نیت بکنید ببینید چی میاد ...

ستاره در هوا می بینم امشو
زمین در زیر پا می بنیم امشو
خدایا مرگ ده تا جون سپارم
که یار از خود جدا می بینم امشو

خدائیش به به ...

به تعدادی نویسنده باحال در تمام زمینه ها نیاز داریم .

هر کی فال محلی خواست تو کامنتا اعلام کنه تا براش بگیرم و در قسمت پاسخ به کامنتش بذارم . فال منحصر به فرده دیگه . گروهی نیست .
کلمات کلیدی :

<      1   2   3